Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Analiz Siteleri

01.06.2022
69
Okuma Süresi: 5 dakikalar
A+
A-

Bu makalede Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Analiz Siteleri hakkında bilgi vereceğiz. Piyasada şu an binlerce kripto para birimi ve yüzlerce kripto borsası bulunmaktadır.

Ve bu alanda yatırım yaparken oynaklıktan (volatilite) çok yüksek olduğu için oldukça çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu sitelerin analizleri sayesinde yükselecek coinler hakkında önceden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Özellikle geçtiğimiz günlerde yüzde 99.99 değer kaybeden LUNA ve UST faciasından sonra 40 milyar dolar para piyasadan buharlaştı.  Bu nedenle bu makalemizde kripto para (coin, token) alırken sizi tehlikeden korumaya, yatırımınızın bir gecede erimesine yardım edebilecek birkaç siteden bahsedeceğiz.

Bu makalede yatırımcılar adına kripto para piyasasının mevcut durumunu, kripto para birimlerinin ne kadar performans gösterdiğini ve piyasanın en çok kazananları ve kaybedenleri hakkında bilgi sağlayan birkaç kripto analiz sitesini paylaşacağız.

Haydi 2022 yılında kripto yatırımcılarının bilmesi gereken en iyi kripto veri-analiz sitelerini bakalım.

Crypto Daily

Crypto Daily

Kripto uzmanları ve deneyimli yatırımcılar, Crypto Daily web sitesine oldukça güveniyorlar. Site, Bitcoin, Ethereum ve diğer hit kripto parala ile ilgili çeşitli konularda yalnızca özgün bilgileri kapsar. Ayrıca NFT ve metaverse ile ilgili güvenilir kaynaklara da buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, son dakika haberler, büyük kripto piyasasını etkileyen küresel ekonomik ve finansal piyasalardaki en son kripto verilerini ve olaylarını ve piyasaya entegre en son teknolojileri bu site aracılığıyla kolayca takip edebilirsiniz.

CoinMarketCap

CoinMarketCap

CoinMarketCap, fiyat grafikleri, piyasa değerleri ve işlem hacimleri dahil olmak üzere doğru piyasa analizi raporları oluşturan en popüler kripto sağlayan web sitelerinden biridir. Kripto paralar ile az da olsa ilgilenen herkes CoinMarketCap’i duymuştur mutlaka. Ancak yine de böyle bir makale olunca CoinMarketCap’ten bahsetmemek olmaz.  Bu web sitesinde ayrıca günlük işlem hacimlerini ve geçmiş verileride bulabilirsiniz. CoinMarketCap’i diğerlerinden ayıran en önemli özellik, yatırımcılar arasında popüler olan yeni ve trend kripto para birimlerinin ICO izlemesini sağlamasıdır.

Ayrıca bu sitede güvenilir airdroplardan da faydalanma imkanı bulabilir. Haftalık 15-20$ hatta zamanına göre 50$’a kadar ödüller kazanabilirsiniz.

Lunar Crush

Lunar Crush

Lunar Crush, kripto para birimleriyle ilgili en değerli bilgileri analiz edip verileri araya getirmek için yapay zeka ve makine öğrenmesi teknolojilerini kullanarak analiz yapar. Lunar Crush bilgileri düzenlemek ve anlamlandırmak için ileri teknolojiler kullanır. Kripto para yatırım tavsiyeleri makine öğrenmesi ve yapay zeka sayesinde duygulara göre değil tamamen veriye ve analize göre yapılır. Bu işlemler; sosyal medya verileri, Reddit haberleri, Google arama trendleri ve çok daha fazlasını kapsayan veri toplamayı içerir. bu verileri kullanarak kripto para tüyoları elde edebilirsiniz.

Messari

Messari, yatırımcılar için en faydalı ve en gizli bilgileri aramasına yatırım portföylerinin tamamen veriye dayalı olmasına ve buna göre yatırım yapmasına yardımcı olan bir kripto veri toplayıcıdır. Site, yatırımcıların daha iyi kararlar almalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Messari kullanıcılarının, veri metriklerini, sektörü, madeni para kategorilerini ve likit piyasa değeri stoğu gibi farklı sayıda duruma göre kripto paraları sıralamalarına olanak tanır.

Glassnode

Glassnode

Glassnode, Bitcoin ve Ethereum gibi yenilikçi pazar göstergeleri üretir. Ücretsiz kontrol paneli, adres etkinliği, dolaşımdaki arz, ticaret hacmi, işlem ücretleri ve birçok bilgi sunar. Glassnode, grafikleri ve göstergeleri kolaylaştırır ve okunması ve özelleştirilmesi kolay grafikler sunar.

En İyi Canva Alternatifleri makalemize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Çevrimiçi (Online) İngilizce Öğretmeni Bulmak için En İyi Cambly Alternatifleri

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Freelancer Siteler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Siteler

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi isimli makalemize aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları isimli makalemiz:

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish