WordPress İçin En İyi Eklentiler

08.07.2022
34
Okuma Süresi: 8 dakikalar
A+
A-
WordPress İçin En İyi Eklentiler

WordPress İçin En İyi Eklentiler makalemizde sitenizin trafiğinizi artırmanıza yardımcı olacak en iyi eklentileri paylaşacağız.

WordPress site trafiği artırmak, SEO’nuzu güçlendirmek veya WooCommerce ürünlerinizden daha fazla satış yapmak için hangi WordPress eklentileri iyidir diye merak ediyorsanız. Yazımızı sonuna kadar okuyun.

Sitenizin trafiğini artırmada müşterilerinizden veya kullanıcılarınızdan yorum toplamak harika bir yoldur.

Bu eklentiler kullanıcı deneyimini iyileştirmenize hatta kullanıcı ya da müşterilerinizin sitenizle olumlu bağ kurmasına yardımcı olacaktır. Hatta bu sayede kullanıcılarınızın ya da müşterilerinizin tekrar sitenizi ziyaret etme ihtimali artacak hatta sitenizi veya ürünlerinizi başkalarına tavsiye edeceklerdir.

WordPress Eklenti Seçme

Herhangi bir eklenti seçerken öncelikle eklentinin güvenilirliğinden emin olmak istersiniz. Bir eklenti yüklemeden önce, öncelikle iyi puan ve olumlu yorum aldığına emin olun.

Eklentilere göz atarken yıldız derecelendirmesi ve parantez içinde yorum sayısı göreceksiniz. Yıldız derecelendirmesi ve yorum sayısı ne kadar yüksekse eklenti o kadar iyidir.

Ayrıca eklentinin kaç tane güncel kurulumu olduğunu da kontrol etmelisiniz. Yine, güncel kurulum sayısı ne kadar yüksekse o kadar iyidir, çünkü bu, daha fazla kişinin eklentiyi web sitelerinde kullandığı anlamına gelir.

Son olarak eklentinin WordPress’in en son sürümüyle test edildiğinden emin olun.

Bizler de bu kritelere uyan WordPress 6.0 ile test edilmiş ve 20.000’den fazla kullanıcı arasında mükemmel derecelendirmelere sahip eklentileri paylaşacağız.

WP Review Pro

Gerçekten kapsamlı bir WordPress inceleme eklentisi arıyorsanız, WP Review Pro en iyisi.

WP Review Free de tüm temel özellikleri içerir pro sürüme yükseltmek ise 67 $ değerindedir.

WP Review Pro ile sınırsız renk seçimi ve yıldızlar, yüzdeler, yukarı/aşağı, puanlar ya da daire şeklinde derecelendirme gibi çeşitli derecelendirme seçenekleri elde edersiniz.

Eklenti Facebook ve Google incelemeleriyle sorunsuz bir şekilde çalışır.

Ayrıca özelleştirilebilir önceden tanımlanmış tasarımlar ile sitenize uyum sağlar.

Site Reviews

Site Reviews, kullanıcıların özelleştirilmiş bir form aracılığıyla yorum bırakmalarına olanak tanıyan basit bir yorum eklentisidir.

Ayrıca olumlu yorumları en üste sabitleyerek kullanıcıların gördüğü ilk yorumlar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Site Reviews, WooCommerce mağazanızdaki ürünler için WooCommerce yorumlarını Site Reviews ile değiştirmek için ücretsiz bir eklenti aracılığıyla WooCommerce ile de kullanılabilir.

Eklenti bir kısa kod veya widget olarak kullanılabilir ve çeşitli tema ve türlerine uyum sağlamak için yerel Elementor widget’larını destekler ve üstelik ücretsizdir.

Plugin For Google Reviews

Google Reviews eklentisi, herkese açık Google API’sini kullanarak Google’daki derecelendirmeleri ve yorumları özel olarak görüntüler. Ücretsiz sürüm sizi beş Google incelemesi görüntüleme ile sınırlarken, tek bir site için yıllık 85 dolar verirseniz Google İşletme hesabınız için bir API kullanarak sınırsız Google İncelemesine izin verebilirsiniz. Bu eklenti daha çok gerçekte de bir mağazası veya dükkanı olan site sahipleri için oldukça iyidir.

Yükseltme aynı zamanda size sınırsız Facebook incelemesi sağlayacak ve otomatik güncellemeler için hesaplarınızı senkronize edecektir.

Ayrıca müşteriler diğer platformlar için web siteniz üzerinden yorum yapabilirler.

Customer Reviews For WooCommerce

Customer Reviews for WooCommerce eklentisi daha fazla müşteri çekmek için mağazanızdan alışveriş yapan müşterilerin yorum yapmasına ve fotoğraf yüklemesine imkan tanır.

Bir müşteri satın alma işlemi gerçekleştirdiğinde otomatik olarak bir e-posta gönderilmesini sağlayabilir ve onlardan bir inceleme bırakmalarını isteyebilirsiniz. Hatta yorum bırakanlara bir kupon bile gönderebilirsiniz.

Eklenti ayrıca incelemelerin gerçekliğini doğrulamak için bir hizmetle entegre olur.

Ücretsiz bir Temel sürüm vardır, ancak daha fazla özelleştirme ve profesyonel özellikler için yıllık 49,99 $ karşılığında Profesyonel sürüm en iyisidir.

Starfish Reviews

Starfish Reviews eklentisi, olumlu ve olumsuz yorumları sıralamak için bir filtreleme sistemi kullanır.

Eklenti WordPress kontrol panelinde kurulur ve Google, Facebook ve bir dizi diğer üçüncü inceleme platformuna bağlanabilir.

Yorumların olumsuz olanlarını siteye yansıtmadan size göndermesini isteyebilirsiniz. Böylece müşteriyle anında iletişime geçerek daha fazla bilgi isteyebilirsiniz. Hatta olumsuz bir yorum göndermelerine izin vermemeyi bile seçebilirsiniz.

Eklentinin çok sınırlı bir sürümü WordPress’de ücretsiz olarak mevcuttur ve Starfish Reviews ayrıca aylık 37 $ ‘dan başlayan birden fazla ücretli seçeneğe sahiptir. Ücret olarak maalesef biraz tuzludur.

Taqyeem

Taqyeem eklentisi çeşitli markalarla eşleştirmek için 500’den fazla Google Yazı Tipi seçeneğiyle sınırsız renk ve inceleme kriteri özelleştirmesine sahiptir.

Puanlama stilini puan, yüzde veya yıldız olarak istediğinizi seçebilirsiniz. Puanlama görseli için birden fazla seçenek mevcuttur. Yorumlar en iyi, son veya rastgele olarak görüntülenebilir.

Taqyeem eklentisi, arama motorları aracılığıyla optimum görüntüleme için Google Rich Snippet kullanır.

Eklentinin tek seferlik satın alma ücreti 29$’dır ve altı aylık müşteri desteği sağlanır.

2022’de En İyi WordPress Yorum Eklentisini Seçmek

Aralarından seçim yapabileceğiniz 1.000’den fazla WordPress inceleme eklentisi varken, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir.

WordPress siteniz için herhangi bir eklenti seçerken yıldız derecelendirmesine, incelemelere, güncel kurulumlara ve WordPress’in en son sürümüyle uyumluluğa dikkat edin.

WordPress için saygın ve güvenilir birçok ücretsiz inceleme eklentisi vardır. Kullanıcılardan veya müşterilerden gelen yorumları web sitenizde görüntülemek hedef kitlenize güven aşılamak için harikadır.

Web Sitesi Fikirleri için En İyi WordPress Forumları isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Fikirleri için En İyi WordPress Forumları

2022’de En İyi Apple Pencil Alternatifleri isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2022’de En İyi Apple Pencil Alternatifleri

MacBook’un Bilinmeyen En İyi Özellikleri isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

MacBook’un Bilinmeyen En İyi Özellikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish