Quora Benzeri Ücretsiz En İyi Uygulamalar ve Web Siteleri

05.06.2022
38
Okuma Süresi: 4 dakikalar
A+
A-

Quora Benzeri Ücretsiz En İyi Uygulamalar ve Web Siteleri nelerdir? Sorumuzun cevabına geçmeden önce Quora nedir? Quora ne işe yarar? Bu soruları cevaplayalım.

Aklınıza takılan bir sorunuz veya sorununuz belki de birçok insanın düşündüğü bir sorudur. Quora gibi web siteleri sayesinde artık tüm soru ve sorunlarınızın  yanıtlarını bulabilir hatta konuyla ilgili derinlemesine bir fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak Quora’nın bazı özelliklerinin ücretli olması nedeniyle bu makalemizde Quora gibi ücretsiz siteler ve uygulamalardan bahsedeceğiz.

Blurtit

Blurtit sitesini daha önce hiç ziyaret etmediyseniz mutlaka göz atmalısınız. Bu sitede hemen her konuda oldukça faydalı bilgiler yer almaktadır. Platform sizden ona bir kategori seçmenizi  ve ardından yantlanması için bir soru sormanızı ister. Sorular çoğunlukla alanında bilgili kişilerden tarafından yanıtlanır. Blurtit, Quora’ya rakip en iyi alternatif olarak görülmektedir.

Yahoo Search

Yahoo Search, Quora’ya harika bir alternatifti ve üstelik ücretsizdir.  Yahoo Search’te insanların sorularını yanıtlayarak puan kazanırsınız. Sorabileceğiniz soru sayısını artırmak için başkalarının sordukları soruları yanıtlayarak puan kazanabilirsiniz. Quora’ya alternatif en iyi soru-cevap uygulamalarından biridir.

İndirmek İçin Tıklayın. (Android)

İndirmek İçin Tıklayın. (İOS)

Stack Exchange

Stack Exchange soruları kategorize etme konsunda oldukça başarılıdır. Soruları yaklaşık 150 alt kategoride düzenler.  Bir diğer özelliği ise kullanıcı olarak oy kullanma hakkına sahip olmanızdır. Bu da popülerlik kazanmak için kullanıcıları sorular hakkında etkili ve doğru cevaplar vermeye teşvik eder.

QsAns

QsAns, kullanıcıların  soru sorabileceği ve uzmanlardan yanıt alabileceği Quora ’ya rakip en iyi web sitelerindendir. Özellikle dijital pazarlama alanında faaliyet gösteriyorsanız bu site düşüncelerinizi paylaşmak, tavsiyelerde bulunmak, fikir almak hatta şirketinizin görünürlüğünü artırmak için oldukça etkili bir alternatiftir.

Reddit

Aklınıza takılan bir soru için  Reddit’e girin, film, müzik, ekonomi, politika, teknoloji, oyun vb. Tüm konularda 150.000  konu bulabilirsiniz. Hatta Quora’dan çok daha fazla konuyu Reddit’de kolaylıkla bulabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın. (Android)

İndirmek İçin Tıklayın. (İOS)

Fluther

Fluther, Quora gibi soruların yanıtlandığı bir web sitesidir. Quora ile en etkili rekabet eden websitelerinden biridir ve zaman zaman Quora’dan daha iyi performans gösterir. Fluther, “genel” ve “sosyal” olmak üzere iki alana sahip olduğundan Quora gibi mükemmel bir soru-cevap sitesidir.

OnlyFans Benzeri En İyi Siteler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

OnlyFans Benzeri En İyi Siteler

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Freelancer Siteler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Siteler

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi isimli makalemize aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları isimli makalemiz:

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish