Instagram Bio Linki İçin En İyi Alternatifler

05.06.2022
36
Okuma Süresi: 6 dakikalar
A+
A-

Bu yazımızda, Instagram Bio Linki İçin En İyi Alternatifler üzerinde duracağız. Instagram profilinize ya da yaygın kullanımıyla bionuza birden fazla bağlantı linki mi eklemek istiyorsunuz. Linktree Instagram sayfasına link eklemeye yarayan en popüler programlardan biridir. Ancak bu programın birçok kısıtlaması bulunuyor. Bunlardan biri ve en önemlisi bionuzda vereceğiniz her linkte “linktr.ee”  uzantısı bulunur. Bu da sayfanızın ve markanın imajını zedeler. Tüm bu sorunları ortadan kaldıran alternatif programlara göz atalım.

Shor.by

Shorby, Linktree için en iyi alternatif programdır. Bu programda tüm içeriklerinizi saklamak için bir sayfa oluşturabilirsiniz.  Ayrıca Facebook, Twitter ve TikTok profillerinizi Instagram profilinizde görüntülemeye, takipçilerinizle tüm sosyal medya platformlarından iletişim kurmanıza yardımcı olur. Ayrıca YouTube, Twitch ve Patreon sayfalarınızda da bağlantılar paylaşılabilirsiniz.

Bunların yanı sıra Whatsapp ve Telegram gibi haberleşme uygulamalarınızın da bağlantı linkini paylaşabilir. İnsanların size kolayca mesaj gönderebilmesini sağlayabilirsiniz.

Son olarak paylaştığınız linklerin ne kadar iyi çalıştığını kontrol etmek için raporlar sunar.

Pallyy

Pallyy, Instagram bio link eklemeden çok daha fazlasını sunar. Pallyy, sayfanızın görünümünü kişiselleştirmenin ve hesabınızla ilgili analizlere erişimin yanı sıra sayfanızın organik takipçilerini de artırmanıza yardımcı olur. Eğer Instagram hesabınızın tüm özelliklerini yönetmek için tek bir program kullanmak istiyorsanız Pallyy’i mutlaka inceleyin.

Tap.Bio

Tap.Bio, farklı bağlantılarınız için Instagram profilinizde CTA butonları oluşturabilirsiniz. Örneğin; diğer sosyal medya platformlarınıza erişim için renkli butonlar oluşturabilirsiniz. Veya markanızla ilgili bir makaleye işaret eden tek bir link istiyorsanız, içerikle ilgili destekleyici metin ekleyebilirsiniz.

Ayrıca  Youtube kanalınızı büyütmenize yardımcı olacak birçok özelliğe sahip bir YouTube abone ol butonu ekleyebilirsiniz.

Lnk.Bio

Lnk.Bio, Instagram profilinize çok sayıda link eklemenize yardımcı olan ve üstelik Türkçe  bir programdır. Tüm sosyal medya profillerinize bağlantı linki 40’tan fazla emojiyi kullanabilirsiniz arasından seçim yapabilirsiniz. Instagram bioya spotify link eklemenin yanı sıra  Youtube, Soundcloud hesaplarınızın linkini instagram bioya buton olarak  ekleyebilmeniz için harika bir alternatif.

ShortStack

Instagram profilinize ilgi çekici bir link eklemek istiyorsanız Linktree alternatifi olan ShortStack tam size göre. Ayrıca ShortStack, Instagram sayfanızda çeşitli kampanyalar ve yarışmalar düzenleme konusunda oldukça etkili bir programdır.

Mesela bir hashtag yarışması düzenliyorsanız, ShortStack sizin için gönderileri ve yorumları toplayarak en iyisini bulmanıza yardımcı olur.

Leadpages

Leadpages, piyasadaki en büyük Instagram profile link ekleme programı olarak kabul edilir. Bu platformun en önemli özelliği Instagram bio linkinize yüksek tıklanma sağlayan özelliklere sahip olmasıdır.

Leadpages, profilinizi optimize etmek ve takipçi sayınızı artırmak için size etkili tavsiyeler sunar.

Profil sayfanıza link ekleme oldukça kolaydır. Leadpages’de sadece metin ve linklerle sınırlı değilsiniz; Satış yapmak için kayıt formu, Calendly programı, OpenTable eklentyisi ve çok daha fazlasını profilinize ekleyebilirsiniz!

Milkshake

Milkshake tamamen ücretsiz bir Android ve İOS uygulamasıdır. Sadece Instagram bio trendyol link eklemenin ötesine geçmek mi istiyorsunuz. Milkshake tam size göre..

Metin, resim, GIF, video, bağlantı ve daha fazlasını içeren sayfalar oluşturmak için bu platformu kullanabilirsiniz.  Birden fazla Instagram hesabı yönetiyorsanız, her hesap için oluşturduğunuz çeşitli sayfaları incelemek için tek bir gösterge panelinde gezinebilirsiniz. Bu sayfaların zaman içinde nasıl performans gösterdiğini takip edebilir ve Milkshake tarafından sunulan verilere bağlı olarak bunları iyileştirmenin yollarını bulabilirsiniz.

OnlyFans Benzeri En İyi Siteler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

OnlyFans Benzeri En İyi Siteler

Quora Benzeri Ücretsiz En İyi Uygulamalar İsimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Quora Benzeri Ücretsiz En İyi Uygulamalar ve Web Siteleri

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Freelancer Siteler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Siteler

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish