Harika Görünen En İyi Minecraft Skinleri

31.05.2022
79
Okuma Süresi: 6 dakikalar
A+
A-
Harika Görünen En İyi Minecraft Skinleri

Minecraft, piyasaya çıkışının 11. yılında olmasına rağmen oyunun hayranları her geçen gün artıyor. Bu makalede harika görünen en iyi Minecraft Skinleri listesi hazırladık.

Bu skinleri inceleyip Minecraft skin yapma konusunda bilgi sahibi olacak,

Oyun tamamen kendinize ait bir dünya inşa etme imkânı vermesi nedeniyle oyuncuların ilgisini kaybetmeden yoluna devam ediyor. Nova skin ile sizde bu makaledeki örnekler gibi yaratıcı skinler yapabilirsiniz.

Evinizi inşa ettiğiniz malzemeden tutun ışığın pencerelerden içeri sızmasına kadar her şey sizin kontrolünüzde. Oyuncunuzun skinleri de dâhil olmak üzere her piksel sizin emrinizdedir. İster tek başınıza oynayın, ister çevrimiçi oyuncular ile savaşın her durumda öne çıkmanıza yardımcı olacak 8 Minecraft (skinleri) görünümü inceldikten sonra Minecraft skin editor ile daha iyisini yapabilirsiniz.

Minecraft

“[Bi] Bismuth no.83” by F I N N L E Y – Bismuth Skin

İlk sırada bizmutun periyodik elementinden ilham alan FINNLEY‘in bu mükemmel görünümü var. Bizmut taşı, karmaşık geometrik şekillere sahip düzinelerce canlı renkte parıldayan güzel bir kristaldir. Bu skin sadece muhteşem ve doğal bir materyale benziyor. Şaheser sahibi FINNLEY.

[Bi] Bismuth no.83

Görünüm detayları için tıklayın

“Karanlık Zehir” – Dark Poison Skin by kurakosmos

Dark Poison

İkinci sıradaki Karanlık Zehir de bu listedeki tüm örnekler gibi ayrıntılarla dikkat çekiyor. En dikkat çekici yanı saç modeli. Küçük bir küp üzerinde çok çeşitli stiller oluşturulan bu örneği Minecraft karakterlerinde çok göremezsiniz, ancak kurakosmos harika bir görünüm elde etmeyi başarmış.

Görünüm detayları için tıklayın

“kafatası asası” – Skull Scepter Skin by bluetatu’dan

Üçüncü sırada bluetatu’nun kafatası asası kesinlikle bulunduğu sırayı hak eden bir skin. Bu mavi kafatası detayını tasarıma kaç farklı şekilde yansıttıklarına hayret ediyoruz – yüzde, pauldron, kemer ve botta, bu karakter biraz ganimet çalmak için bir maceraya çıkmaya hazır gibi görünüyor.

Skull Scepte

Görünümü detayları için tıklayın

 “Caliente” – Acı Soslu Skin by Aquarelles

Aquarelles, bu skinde bir şişe acı sostan esinlendiğini belirtiyor. Paçaların etrafındaki yükselen alevler ve parlak kırmızı kazak (tam anlamıyla) alevi bize hissettiriyor.

Caliente

Görünüm detayları için tıklayın.

“.;* rhinestones . skinfight fs *;.” by vonk – Rhinestones Skin

Beşinci sırada, kentsel bir fantezi çizgi romandan fırlamış bir skin tasarımı geliyor. Parlayan gözler ve mücevherlerin fantastik dokunuşun harmanını sıradan, modern zaman kıyafetleri ile sergiliyor. Özellikle diz çevresindeki bandaj detayı harika.

Rhinestones Skin

Görünüm detayları için tıklayın.

“frogs and limes” by thebudgie – Frogs and Limes Skin

6 numarada skinler arasında çok değerli bir parça var, Bu parçada kabarık, kavruk detayları içinde barındıran şort detaylı bir skin. Dizi karakterlerindeki at kuyruklu sevimli karakterin limon yeşili skini çok güzel duruyor.

frogs and limes

Görünüm detayları için tıklayın.

Rainbow Duo Skin by Ultus

Bir skin de hem iyimser hem kötümser içinde barandıran harika bir skin. Görünümün iki yarısı arasındaki dikiş detayının yanı sıra, gökkuşağı ve karanlık tarafların birbiriyle mücadele eder gibi iç içe geçmiş bir görünümü kusursuz.

Rainbow Duo Skin

Görünüm detayları için tıklayın.

Rabbit Mask Skin by ImJlx_

Sekizinci sırada ImJlx_’in tarafından tavşan maskesi görünümüne ait bir skin var. Bu skinde, maskenin ipinden, pantolon ve saçtaki yırtıklara kadar bir çok derinli katman iyer almakta.. Özellikle kol ve bacaklarda asimetri oldukça güzel görünüyor

Rabbit Mask

Görünüm detayları için tıklayın.

En İyi Roblox Oyunları: Aksiyon, Anime ve fazlası isimli makalemize aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

En İyi Roblox Oyunları: Aksiyon, Anime ve fazlası

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi isimli makalemize aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları isimli makalemiz:

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları

2022 Yılının En İyi Bilgisayar Oyunları isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2022 Yılının En İyi Bilgisayar Oyunları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish