Evde Yapabileceğiniz En İyi ve En Yaratıcı Babalar Günü Hediyeleri

14.06.2022
27
Okuma Süresi: 5 dakikalar
A+
A-

Evde Yapabileceğiniz En İyi ve En Yaratıcı Babalar Günü Hediyeleri makalemizde evde çocuğunuzla hazırlayabileceğiniz mükemmel hediye fikirlerini sizlerle paylaşacağız.

Babaya hediye fikri konusunda kararsız mı kaldınız? Eşinizin, Babanızın Babalar Gününü özel kılmak için ona para harcayıp hazır bir hediye almak yerine onun gününü özel kılacak bir hediye vermeye ne dersiniz? Üstelik bunu yaparken çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirecek, hediye alma maliyetinden kurtulacak ve en önemlisi de eşinizin babalar gününü özel kılacaksınız.

Babalar günü hediyesi yapımı makalemizde her tür babaya hitap eden fikirler bulacaksınız. Hazırsanız birbirinden güzel Babalar Günü için el yapımı hediyeler ve yapılışlarına geçelim.

1. Bıyıklı Kupalar

En basit fikirlerden başlayalım. Yukarıdaki hediye oldukça güzel ve babanızın sürekli sizi hatırlayıp gülümseyebileceği bir hediye. Babanızın bıyığı olsun ya da olmasın, sabahları çayını  yudumlarken çocuklarınızın çizdiği komik bıyığı sevecektir.

2. Sen Benim Kahramanımsın Taşları

Dışarıda bulabileceğiniz orta boy çakıl taşlarını boyayarak babanızla ilgili güzel sözler yazıp, o taşları da yine küçük bir meyve kasasını boyayarak içine koyabilirsiniz.  Babanız bu hediyeyi iş yerinde ve evin en güzel yerinde kolayca sergileyebilir.

3. Seni Seviyoruz Baba Afişi

Evde karton ve kağıtlar kesip boyayarak hazırlayabileceğiniz ve bunu ipten geçirerek duvara asabileceğiniz basit güzel ve etkileyici bir hediye. Son derece basit malzemelerle hazırlayabilirsiniz.

4. Yaratıcı Çerçeve

Şu sıralar reklamlarda da moda olan dondurma çubuklarını rengarenk boyayarak bir fotoğraf çerçevesi yapıp babanızın en sevdiği fotoğrafı da içine koyabilirsiniz. Çocuklarınızın el becerileri gelişirken yapmaktan da çok keyif alacaklardır. Bu çerçevelerde kullanacağınız çubukları renkli desenli bantlarla da kaplayabilirsiniz. Mükemmel bir hatıra olacaktır.

5. Babalar Günü Kupası

Yine dondurma çubukları ve kartonlarla hazırlayabileceğiniz çok güzel bir hediye daha. Babalar Gününde babanıza ellerinizle hazırladığınız bir kupa hediye etmek oldukça anlamlı olacaktır.

Kupanın altı için kartonu kesip üstüne çubukları yapıştırıp boyayın. Çubukların üstüne hazırladığınız kartonu yapıştırın. Kartonun üstüne yazacağınız ve yapıştıracağınız detaylar tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

6. El Şeklinde Anahtarlık

Bu bir el işi küçültülmüş bir anahtarlık kalın bir karton ve boya kalemleri ile hazırlayabileceğiniz  yaratıcı babalar günü hediyesi, Ayrıca babanız bu hediyeyi her zaman yanında taşıyabilir. Bunu yıllık bir gelenek haline getirirseniz, çocuğunuzun ne kadar büyüdüğünü karşılaştırarak eğlenebilirsiniz.

7. Karalama Kupa

Beyaz bir kupayı yıldızlar ve baba yazısı ile kapatın ve geri kalan kısmı istediği gibi boyaması için çocuğunuza verin. Boya kuruduktan sonra yapıştırdığınız kağıtları çıkartın ve çocuğunuzun yaptığı  sanat eserine bakın.

Bel Ağrısı İçin En İyi Uyku Pozisyonları isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bel Ağrısı İçin En İyi Uyku Pozisyonları

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Freelancer Siteler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Siteler

iOS 16 ile Gelen En Yeni Özellikler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

iOS 16 ile Gelen En Yeni Özellikler

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish