En İyi Roblox Oyunları: Aksiyon, Anime ve fazlası

30.05.2022
96
Okuma Süresi: 6 dakikalar
A+
A-

Roblox her yaştan oyuncunun oynadığı popüler bir boyun. Bu makalede en iyi roblox oyunlarına yer veriyoruz.

Roblox, 15 yılı aşkın bir süredir yüzlerce harika oyun sürdü piyasaya. Son yıllarda  büyük bir oyuncu kitlesiyle bu ücretsiz oyun platformuna her geçen gün talep artıyor. Bu makalede En iyi  Roblox oyunlarını anlatacağız.

Roblox’un en iyi oyunlardan bazılarını denemenin şimdi tam zamanı. Kelimenin tam anlamıyla seçilebilecek milyonlarca oyunu var. Roblox bilinmeyen oyunlar arasından en iyi olanları sizin derledik.

Oyunlar sadece çocuklar için değil her yaştan oyuncular içindir.  Çok oyunculu (multiplayer) bir çevrimiçi oyun oluşturma platformunda milyonlarca Roblox oyunu var.

Kullanıcı tarafından oluşturulan en iyi Roblox oyunlarını seçme zamanı.

ALL STAR TOWER DEFENSE

En iyi kale savunma oyununda, düşman yığınlarına karşı savaşmak çok eğlencelidir. All Star Tower Defence ana hikâye modu sizi bir dizi ünlü anime mekânını savunma mücadelesi sağlar. Birçok seviyeyi tamamladığınızda daha güçlü kulelere sahip olmanızı sağlayan ödüllere sahip olursunuz. Ayrıca dayanıklılığınızı test etmek için birkaç meydan okuma modu, PvP modu ve hatta sonsuz bir mod da yer almaktadır.

All Star Tower Defence

PET SIMULATOR X

Pet Simulator X,  çok sevimli evcil hayvanlardan oluşan bir koleksiyon oluşturup onlarla maceraya atılmak, para kazanmak ve hayvanat bahçenizi genişletme imkânı sunar. Diğer oyunculara karşılaşacak ticaret yapacak hatta bazı nadir görülen evcil hayvanlara da sahip olacaksınız. Pet Simulator X Roblox en iyi Simulator oyunları arasında yerini aldı.

Pet Simulator X

BLOX FRUITS

One Piece animesinde yer alan Devil Fruit ten esinlenen Blox Fruit, yediğiniz meyveye bağlı olarak size çeşitli ve harika güçler verir. Bu meyvenin size verdiği yeteneği kullanarak düşmanların üstesinden gelebilir, level atlamak için diğer oyuncularla  işbirliği yapabilir güç ve yeteneğinizi istikrarlı olarak geliştirebilirsiniz.

Blox Meyvenizi stratejik olarak tüketmeye dikkat etmek çok önemli çünkü her meyvenin belirli güçlü ve zayıf yönleri var. Meyveyi satın alabilirsiniz ya da her saat başı haritada düzenli olarak ortaya çıkan meyveleri kullanabilirsiniz.

Blox Fruit

NATURAL DISASTER SURVIVAL

Natural Disaster Survival, PUBG oyununu anımsatıyor. Bulabileceğiniz herhangi bir sığınakta, hayatta kalmaya çalışın. Bu Roblox oyununda belki birbirinizle savaşmıyorsunuz, ancak sizi öldürmek için tasarlanmış çeşitli doğal afetlerden korunmaya çalışarak hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz.

Örneğin ilk turda ani bir selden kaçmak için cam bir kulenin tepesine tırmanmak zorundasınız. Daha sonra, aynı haritadaki başka bir turda, bir depremin yaşayabilirsiniz. Yüksek yerde kalmak sizin oyunu kaybetmenize sebep olacaktır.

SCUBA DIVING AT QUILL LAKE

Scuba Dıvıng Quill Lake’de, Doom 2016 da olmayan her şeydir: rahatlatıcı ve serinletici.

Bölgeyi hazine bulmak için araştırırken sanki tatildeymişsiniz gibi. Ancak her şeye hemen sahip olamazsınız: kötü mağaralara girebilmek için bir el fenerine ihtiyaç duyacaksınız ya da daha derin sular için ekstra donanım ve teçhizata ihtiyaç duyacaksınız. Avatarınızı yükseltmek için su altı parası ve koleksiyon öğeleri biriktirin bu daha geniş ve daha uzakları keşfetmenizi sağlayacaktır.

Scuba Dıvıng Quill Lake

THEME PARK TYCOON 2

Birçok Roblox oyunu ‘Tycoon’ sims oyunlarıdır ancak Theme Park Tycoon 2 en iyilerinden biridir. Kısa, basit bir eğitimden sonra Disneyland’de kendi girişiminizi yaratabileceğiniz arazi alarak başlayabilirsiniz. Kullanıcı ara yüzü oldukça basittir ve birçok oyun içi özelliği de bulunabilir. Oyunun amacı,  bütçenizi artırdıkça müşterilerinizi memnun eden bir tema parkı oluşturmaktır. Roblox en iyi tycoonlar arasında bu oyun ilk sıralarda bulunmaktadır.

Burada ayrıntılar çok önemlidir. Müşterilerinizi mutlu etmek için yeterli çöp kutusu ya da diğer olanaklara sahip olmalısınız.  Tüm Roblox oyunlarında da  olan skor tabloları,  oyuna devam etmenizi için rekabeti teşvik etmektedir.

Çevrimiçi rakiplerinizle sürekli mücade edeceğinizi unutmayın. Theme Park Tycoon, zaman ayırmaya değer bir Roblox oyunudur.

Theme Park Tycoon 2

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi isimli makalemize aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları isimli makalemiz:

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları

2022 Yılının En İyi Bilgisayar Oyunları isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2022 Yılının En İyi Bilgisayar Oyunları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish