En İyi Hibrit SUV Modelleri

23.06.2022
29
Okuma Süresi: 7 dakikalar
A+
A-

En İyi Hibrit SUV Modelleri makalemizde dünya piyasasında satılan en iyi hybrid SUV modelleri ve fiyatları ile karşınızdayız.

Listede Hibrit SUV Modelleri tamamı yakıt performansına göre sıralanmıştır. Bu listedeki araçlar Dünya piyasasında bulunan 2022 yılındaki En İyi Hibrit SUV araçlardır.

Hazırsanız başlayalım.

Kia Sportage

Yeniden tasarlanan Kia Sportage, çok çeşitli özelliklerle ve yeni sunulan hibrit modeliyle olarak karşımıza çıkıyor.  Eskisine göre iç hacmi daha geniş olmuş ama bu durum dar yollarda manevra yapmayı zorlaştırıyor.

Kia Sportage, ortalama fiyatı yurt dışında 28.500 dolardan başlıyor. Kia Sportage, dış tasarımı oldukça şık ve dar yollarda manevra zorluğu dışında uzun yolda oldukça iyileştirilmiş yol tutuşuna sahip.

SUV araç yurt dışı fiyatına göre çok daha kaliteli malzemeler ile donatılmış. İyi derecede standart güvenlik teknolojisine ve tam özellikli bir eğlence sistemine sahip. Tüm bu özellikler uygun fiyatla birleştiğinde, Kia Sportage’ı oldukça çekici bir SUV haline getiriyor.

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson, markanın en çok satılan ve en gözde aracıdır. Yeni stil ve çeşitli özellikleri geniş bir kesimi hedef kitlesi yapıyor. Ortalama yurt dışı fiyatı 33.500 dolar olan Hibrit 1.6L I4 Turbo motor ve dört çeker bir hybrid SUV.

Hyundai Tucson 2021 yılındaki sade görünümünü ve sınıfına göre iç hacim küçüklüğünü 2022 yılında düzeltti. 2022 model Hyundai Tucson şimdi daha büyük ve daha iyi bir görünüme sahip. Bazı arazi yeteneklerine rağmen, Tucson daha çok yumuşak sürüşü ve hassas yol tutuşu sayesinde otoyolda ve şehir çevresinde de çok daha etkileyici.

Lexus NX

Lexus NX, yeni dış görünümü , farklı motor seçenekleri ve güncellenmiş eğlence sistemi ile 2022 yılında tamamen yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Hâlâ sportif bir SUV değil, ancak etkileyici yakıt verimliliği ve lüks bir sürüş keyfini tercih edenler için lüks SUV olarak öne çıkıyor. Ortalama yurt dışı fiyatı 45,500 dolar olan araç Hybrid 2.5L I4 motor ve dört çeker bir hybrid SUV.

Tamamen yenilenmiş Lexus NX lüks bir SUV onu modern ve çekici kılan güzel tasarımı ile mükemmel bir iç mekana sahiptir. Kullanımı oldukça kolay iki büyük dokunmatik ekran seçeneği bulunuyor

Ford Escape

Ford Escape, hibrit modelinde de geniş bir motor seçeneğine sahip uygun fiyatlı bir hibrit SUV.  Güvenliği önceleyen aileler tercih edilmesini sağlayan birçok standart güvenlik özelliği sunmaktadır. Ford Escape, 5 kişilik bir araçtır. Ortalama yurt dışı fiyatı 45,500 dolar olan araç Hybrid 2.5L I4 motor ve önden çekişli bir hybrid SUV.

Ford Escape geniş aileler için çok ideal bir araçtır. Geniş standart güvenlik özellikleri paketi ve güçlü çarpışma testi derecelendirmeleri ile rakiplerinden önce gelmektedir.

Ford Explorer

Bu araç her şeye hizmet ediyor! Hem aile aracı, hem deri kalı lüks araç ya da  off-road bunların hepsi için Ford Explorer. Ford Explorer, 8 donanım seviyesiyle gelen 6 kişilik bir araçtır. Ortalama yurt dışı fiyatı 48.500 dolar olan araç 2.3L I4 Turbo motor ve arkadan çekişli  bir hibrit SUV.

Ford, Explorer 30 yıl  geçmişi ile  şimdi altıncı neslinde, en dolu modelinde 50.000 doların üzerinde bir fiyata mal olan araç  400 beygir gücünde çift turbo V6 ve deri masaj koltukları dahil olmak üzere tam anlamıyla Bentley benzeri güç ve lüks seviyesi sunar.

Toyota Highlander

Toyota Highlander hem konforlu hem de yakıt cimrisi bir hibrit SUV’dur Toyota Highlander üstelik 7 kişilik SUV araçtır. Ortalama yurt dışı fiyatı 45.370 dolar olan araç Hybrid 2.5L I4 motor ve dört çeker bir hybrid SUV.

Toyota Highlander, 20 yılı aşkın bir süre önce piyasada olmasının verdiği tecrübe ile dünyada en çok satan 3. SUV modelidir.  2022 model Toyota Highlander, çok fazla özelliğe ve teknolojiye sahip çok iyş bir SUV araçtır. Aracın önden veya dört çeker ayarlanabilir olması araç çok çeşitli ihtiyaçları karşılayacak şekilde yapılandırılabilmektedir. Sürüşü çok heyecan verici olmayabilir ancak rahat bir sürüş ve sınıfında lider yakıt tüketimi sunar.

Hyundai Santa Fe

2022 yılında yenilenen Hyundai Santa Fe, fiyatına göre çok fazla özelliğe sahip ve üstelik çok geniş bir SUV. İster önden çekişli, ister dört çeker, isterseniz geleneksel bir motor, isterseniz hibrit olsun seçim tamamen size bağlı. Hyundai Santa Fe, 5 kişilik bir araçtır. Ortalama yurt dışı fiyatı 39.500 dolar olan araç Hibrit 1.6L I4 Turbo motor ve dört çeker bir SUV.

Tipik Hyundai tarzında olan araç, sınıfının en iyi aktif güvenlik teknolojisi ve kullanıcı dostu eğlence sistemi ile üstün özelliklere sahiptir. Kasasını yenilemesi ile Santa Fe’ye hem iç mekanı ile hem de dış tasarımı ile oldukça lüks bir görünüme kavuşmuş. 2.5L I4 motor, sekiz ileri vitesli otomatik şanzıman ile hem güçlü hem de yumuşak bir hızlanma sunuyor.

iOS 16 ile Gelen En Yeni Özellikler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

iOS 16 ile Gelen En Yeni Özellikler

Ücretsiz En İyi Not Alma Uygulamaları isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz En İyi Not Alma Uygulamaları

Google Fotoğrafların Bilmeniz Gereken En İyi 3 Özelliği isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Google Fotoğrafların Bilmeniz Gereken En İyi 3 Özelliği

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish