En İyi Bluetooth Kulaklıklar

02.07.2022
60
Okuma Süresi: 7 dakikalar
A+
A-
En İyi Bluetooth Kulaklıklar

En iyi Bluetooth Kulaklıklar makalemizde yine en iyisini sizler için bulmaya çalışacağız.  Her bütçeye uygun gerçek kablosuz kulaklıklar için en iyiler burada.

Bu listede kablosuz bluetooth kulaklıklardan Sony LinkBuds S, Sennheiser Momentum 3 ve JBL  de dahil olmak üzere Live Pro 2 ve Live Free 2 ile birlikte 1000 TL altında en güzel  kablosuz kulaklık seçenekleri burada.

Sony WF-1000XM4– (en iyi kablosuz kulaklık)

Elbette hiçbir kulaklık mükemmel değildir Sony WF-1000XM4 kulaklıkların da tek sorunu fiyatı. Ancak, aktif gürültü önleme, kaliteli sesli arama özellikleri ve iyi pil ömrüne sahip mükemmel bir ses performansına sahip kulaklıklar arıyorsanız, bu bluetooth kulaklık en iyisi.

Sennheiser Momentum True Wireless 3 (Sennheiser’in yeni amiral gemisi)

Sennheiser Momentum True Wireless 3 kulak içi kulaklıklar mükemmel ses, gelişmiş ön ve sesli aramalara sahip. 2022 yılında üretilen en iyi bluetooth kulaklık diyebiliriz. Ayrıca, Sony WF-1000XM4’e göre fiyat olarak daha makul diyebiliriz.

Earfun Air Pro SV (Fiyat/Perfomans oranına göre için en iyi kablosuz kulaklık)

Earfun Air Pro ilk olarak, fiyatına göre en iyi ses sistemine sahip kulaklık. İyi tanımlanmış bas ve iyi netliğe sahip bu kulaklık ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca hafif ve çok rahattır, gürültü engellemede oldukça etkilidir ve  ayrıca dış dünyayı duymak istiyorsanız ortam sesine izin veren oldukça doğal bir şeffaflık moduna sahiptir.

Earfun,  AirPods Pro’ya benzer bir şekle ve tasarıma sahip. Ayrıca kablosuz şarj özelliğine de sahiptir. Suya karşı korumalı ve pil ömrü, gürültü engelleme açıkken 6 saattir. Ayrıca çok iyi çalışan dokunmatik kontroller i de bu kulaklıkta bulabilirsiniz. Üstelik iOS ve Android için bir bir uygulama ile ses ayarlarını değiştirebilirsiniz. Earfun aramalarda da çok iyi çalışıyorlar.

Sony LinkBuds S

LinkBuds S, kulaklarınızı tamamen tıkamanıza yardım eden  uçlara sahip geleneksel ses yalıtımlı kulaklıklardır. Sony’nin amiral gemisi WF-1000M4’ten daha kompakt ve hafiftirler. Gürültü engelleme özellikleri WF-1000XM4 kadar olmasa da ona yakındır ve daha ucuzdur.

JBL Live Pro 2 (AirPods Pro kalitesinde ve daha ucuz)

JBL daha önce de kablosuz kulaklıklar çıkardı ama hiç biri bu kadar iyi değildi. Live Pro 2’nin güçlü gürültü önleme, çok iyi ses kalitesi ve sesli arama performansının yanı sıra oldukça konforlu bir kullanım sunar.  Çoklu Bluetooth eşleştirme, suya dayanıklı derecelendirme uzun pil ömrü dahil bir çok özelliği ile dikkat çekiyor.

Bang & Olufsen Beoplay EX

Bang & Olufsen’in Beoplay EX tomurcukları, ürettikleri en iyi kablosuz kulaklıklarıdır. B&O  kulaklık birinci sınıf malzeme kalitesi, harika ses kalitesi, iyi gürültü önleme ve iyileştirilmiş sesli arama performansına sahiptir. Ayrıca her kulaklıkta üç mikrofon bulunur. Sadece dinlerken değil konuşurken de arka plan gürültüsünü azaltmak için tasarlanmıştır.  Fiyat olarak mutlu etmese de tartışmasız en iyi kulaklıklardandır.  Ve AirPods Pro’dan bile daha iyi netlik, daha derin, daha güçlü bas ve daha zengin ses sunar.

Pil ömrü, gürültü engelleme açıkken bile yaklaşık  6 saattir.  Üstelik kablosuz şarja da uygundur. Kulaklıklar ayrıca su geçirmezdir ve toza dayanıklıdır. Bluetooth 5.2 ve çoklu Bluetooth eşleştirme özelliğine sahiptir. Böylece bilgisayar ve akıllı telefon gibi aynı anda iki cihaza bağlanabilirsiniz. Tek bir kulaklığı da bağımsız olarak kullanabilirsiniz ve kulaklıkların kulak algılama sensörleri vardır.

Apple AirPods Pro

Apple Airpods pro 2’nin 2022’de çıkmasını beklerken Apple AirPods Pro harika bir kablosuz kulaklık olmaya devam ediyor. Özellikle tasarımı ile farkını ortaya koyan kulaklıkiyi ses, etkili gürültü önleme ve uzamsal ses ve sanal bir ses modu ile öne çıkıyor. Ayrıca sesli arama yapmak için mükemmeldir.Ancak maalesef bu kulaklıklar birçok kişi için oldukça pahalıdır.

Earfun Air Pro 2

Earfun Air Pro 2, yalnızca sağam aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda sesleri iyi netlik ve sağlam bas performansı ile sunar. Fiyat performans oranı oldukça yüksek kulaklıklardandır.  Hatta AirPods Pro daha iyi ses veriyor diyebiliriz.

Kulakiçi kulaklıklar, kulak algılama sensörü  ve USB-C ve kablosuz şarjlı bir kılıf gibi bazı ekstra özelliklere sahip.  Bluetooth 5.2 ile donatılmış ve suya karşı dayanıklıdırlar ve yedi saate kadar pil ömrü sunar.

JBL Live Free 2

JBL’nin yeni Live Free 2 kulaklıkları da şaşırtıcı derecede iyiler. 6 adet mikrofon, oval tüpler ve oval silikon uçlar ile, güçlü gürültü önleme, çok iyi ses kalitesi ve çok iyi sesli arama performansı ile birlikte rahat bir kullanım sunar.  Ayrıca, çoklu Bluetooth eşleştirme ve kablosuz şarjı da içerir ve yedi saate kadar pil ömrü sunar.

Live Free 2’ler kulaklarınıza tam oturur ve mükemmel bir konfor sağlar.  Ayrıca renk seçenekleri de mevcuttur.

En İyi Gürültü Önleyici Kulaklıklar isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

En İyi Gürültü Önleyici Kulaklıklar

2022’de En İyi Apple Pencil Alternatifleri isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

2022’de En İyi Apple Pencil Alternatifleri

MacBook’un Bilinmeyen En İyi Özellikleri isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

MacBook’un Bilinmeyen En İyi Özellikleri

Amatör Fotoğrafçılar İçin En İyi Fotoğraf Satış Siteleri isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Amatör Fotoğrafçılar İçin En İyi Fotoğraf Satış Siteleri

Ücretsiz En İyi Not Alma Uygulamaları isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz En İyi Not Alma Uygulamaları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish