Online İngilizce Öğretmeni Bulmak için En İyi Cambly Alternatifleri

26.05.2022
57
Okuma Süresi: 9 dakikalar
A+
A-
Online İngilizce Öğretmeni Bulmak için En İyi Cambly Alternatifleri

İngilizce öğrenmek için bol miktarda materyale ulaşmak artık çok kolay. Cambly de bunlardan bir tanesi. Şu an dünya genelinde İngilizce öğrenmek için en popüler uygulamalardan biri. Bu nedenle bu makalemizde;  Cambly’den farklı olarak; En İyi Cambly Alternatifleri konusunu ele alacağız.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık ve Avustralya’dan öğretmenleri aracılığıyla Cambly’de, ilk İngilizce dersinize başlamak İngilizce öğrenmek için özellikle de konuşma alanında zorlanan biz Türkler için oldukça etkili bir uygulama. Ancak gel gelelim Türk Lirasının alım gücünde yaşanan olumsuzluklar nedeniyle Cambly ‘nin maliyeti bizler için can sıkıcı olabiliyor.

Bu nedenle bu makalemizde; İngilizce konuşmak için en iyi Cambly alternatifi;

Deneme dersleri sağlayan,  bu, dersler için ödeme yapmadan ve taahhütte bulunmadan önce uygulamadan yararlanabileceğiniz,

Denemelerden sonra ödeme yapmaya karar verseniz dahi ödemeyi aylık olarak değil günlük haftalık hatta ders süresine seçebileceğiniz.

Ayrıca Cambly aksine uygulamada bir öğrenci topluluğu ile etkileşime geçip ücretsiz öğrenme kaynaklarından faydalanabileceğiniz alternatiflerden bahsedeceğiz.

Yukarıdaki nedenlerden herhangi biri sizin için geçerliyse, Cambly alternatiflerini aramanın zamanı gelmiştir. İşte en iyi alternatiflerden bazıları.

1. Italki

italki

Bu Cambly alternatifi 7.000’den fazla İngilizce öğretmenine sahiptir ve dil öğretmenleri için en popüler sitelerden biridir.

Yeni başlayanlar için İngilizce, iş için İngilizce ve İngilizce tüm sınavlara hazırlık, anadili İngilizce olan ve olmayan çok çeşitli İngilizce konuşanlardan edinilebilir. İngilizce öğretmeniniz, özel görüntülü sohbet dersleri aracılığıyla pratik bilgiler sağlayacak, hızınıza ve konfor seviyenize uygun kişiselleştirilmiş bir çalışma planı geliştirecektir.

Yeterlilik seviyeleri, konuşulan diğer diller ve kurs uzmanlıkları gibi ayrıntıları içeren öğretmen profillerini inceleyerek kolayca bir öğretmen seçebilirsiniz. Bütçenize ve müsaitlik durumunuza göre de seçiminizi yapabilirsiniz.

italki’de en çok sevilen özellikler:

Yalnızca ders başına ve bütçenize uygun bir fiyata ödeme yapın.

Bireyselleştirilmiş eğitim alın

Kullanıcı dostu ve sezgisel uygulama

Ücretlendirme ise öğretmenler tarafından belirlenir.

İngilizce dersleri genellikle saat başına 10$ civarındadır.

En önemlisi deneme dersi indiriminden yararlanın.

2. Preply

Preply

Bir diğer seçenek, Preply‘de 11.000’den fazla İngilizce öğretmeni var!

Preply, diller dışında da çeşitli konularda özel ders hizmetleri sunar. Bununla birlikte, özellikle İngilizce için iyi bir öğretmenler veritabanına sahiptir.

Bir öğretmen seçerken bütçenizi ve tercih ettiğiniz programı belirtebilirsiniz. Ayrıca aksan ve uzmanlık tercihlerinizi de doldurabilirsiniz. Karar vermenize yardımcı olacak öğretmen videoları ve incelemeler de bulabilirsiniz

Grup sınıfları, Preply’nin bir diğer önemli özelliğidir.

55 dakikalık dersler, tüm akıcılık seviyelerindeki öğrencilere hitap etmektedir. Ya da daha küçük (5-6 öğrenci) bir sınıf size hitap ediyorsa, bu en iyi Cambly alternatiflerinden biridir.

Preply‘de hakkında en çok sevilen özellikler:

Her biri ayrıntılı bir profile sahip çok sayıda İngilizce öğretmeni arasından seçim yapabilirsiniz.

Özel gereksinimlerinize ve beceri seviyenize göre uyarlanmış dersler

Eğitmeninizden memnun kalmazsanız, geri ödeme alma imkanınız da bulunmakta.

Fiyatlandırma: Öğretmene göre değişir, ancak ortalama olarak İngilizce derslerinin ücreti saatlik 15-20$’dır.

3. AmazingTalker

AmazingTalker

Daha rahat İngilizce konuşmak, İngilizce gramer konusunda uzmanlaşmak veya iki dilli bir çocuk yetiştirmek isteyen bir ebeveyn olmak istiyorsanız, bir AmazingTalker öğretmeni size yardımcı olabilir.

Pazarın en hızlı büyüyen Cambly alternatiflerinden biri olan AmazingTalker, başlangıç, orta ve ileri İngilizce dersleri için öğretmenler de dahil olmak üzere küçük çocuklar, küçük çocuklar, daha büyük çocuklar, ortokul ve lise öğrencileri ya da her seviyeden yetişkinler için uzman İngilizce eğitmenleri içerir.

Her potansiyelden öğretmen, kaliteli eğitim aldığınızdan emin olmak için sıkı bir işe alma prosedüründen geçer. italki ve Preply gibi AmazingTalker da, özelleştirilebilir planlamaya sahip, kullandıkça öde hizmetidir.

AmazingTalker hakkında en çok sevilen özellikler:

Anında ders seçeneği ile öğretmenin müsait gün ve saatlerini hemen görebilirsiniz.

Dünyanın her yerinden yüksek nitelikli öğretmenler bulabilirsiniz

Her bireye göre özelleştirilmiş kurslar

Fiyatlandırma: İngilizce dersleri genellikle saatte 10 ila 30 dolar arasındadır.

4. Lingoda

Lingoda

Lingoda , Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uyumlu İngilizce kursları sunması açısından Cambly’den bir adım öne çıkıyor.

Ayrıca dil koçluğu ile, yalnızca gramer ve kelime bilgisine değil, aynı zamanda konuşma güvenini artırmaya da odaklanan kapsamlı çevrimiçi İngilizce oturumları sağlıyor. Geniş İngilizce seçenekleri ile seçim yapıp istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde tek başınıza veya gruplar halinde çevrimiçi dersler alın.

Ayrıca, Lingoda Cambridge Linguaskill sınavının yanı sıra bir yerleştirme sınavı da sunar. Her iki sınav da İngilizce becerilerinizi inceler ve özgeçmişinizi güçlendirmek için kullanılabilecek sertifikalar sağlar.

Lingoda hakkında en çok sevilen özellikler:

Özel ders veya grup ders seçeneği mevcuttur.

Anadili eğitimli öğretmenler

Pratik İngilizce becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olur

Abonelikler aylık 60 dolardan başlıyor.

7 günlük ücretsiz deneme imkanı bulunmak

5. Live Lingua

Live Lingua

Live Lingua’nın özel dil programı uygulamaktadır. Live Lingua, kendinizi İngilizce öğrenmeye kaptırabileceğiniz  profesyonel, anadili İngilizce olan öğretmenler bulunmaktadır. Sadece İngilizce konuşmakla kalmayacak, aynı zamanda düşünecek, kelime dağarcığınızı genişletecek ve öğretmeninizin kültürü hakkında şaşıracaksınız.

Live Lingua, sizin için özelleştirilmiş bir öğrenme süreci tasarlamak için önce öğrenme stilinizi, hazırbulunuşluk düzeyinizi ve öğrenme hedeflerinizi inceler. Sonra sizi bir öğretmenle eşleştirir. Bir öğretmene bağlanmadan önce 30 dakikalık bir deneme dersi alabilirsiniz.

Live Lingua hakkında en çok sevilen özellikler:

Öğrencinin öğrenme stiline ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış öğrenme programı

Kültürel iç görüler ve pratik kelime dağarcığı

Program esnekliği ve kişiselleştirilmiş geri bildirim

Fiyatlandırma: Standart İngilizce kursları saatte 20 dolardan başlar ve sınav hazırlığı saatte 25 dolardan başlar. Ancak ücretsiz deneme imkanı sunmaktadır.

6. Tutlo

Tutlo

Tutlo, Cambly gibi sadece İngilizce dersleri üzerine yoğunlaşır. Polonya’da merkezli bu İngilizce dil platformu, önceden randevu alınmadan pazartesi-cumaya sabah 7’den akşam 10’a , hafta sonları ise 12’den akşam 6’ya kadar isteğe bağlı oturumlar sağlar.

Herhangi bir öğretmen olup olmadığını görmek için web sitesinde oturum açmanız yeterlidir. Hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir. Sınıflar 20 dakikadır ve akıcı İngilizce konuşanlar veya deneyimli yerel (Lehçe) öğretmenler tarafından verilmektedir.

Tutlo eğitmenleri, sizin için kişiselleştirilmiş bir öğrenme planı tasarlamadan önce ​​İngilizce seviyenizi belirlemekle görevlendirilir. Daha da iyisi, bir plana bağlı kalmadan önce ücretsiz olarak test edebilmenizdir.

Tutlo hakkında en çok sevilen özellikler:

Modern bir öğretim yöntemi kullanır

Randevuya gerek yok

Genel İngilizce, iş İngilizcesi, dil bilgisi, çocuklar için İngilizce ve daha fazlası arasından seçim İMKANI.

Fiyatlandırma: Fiyatlar, kursun düzeyine ve uzunluğuna bağlı olarak ders birimi başına 5-7$ arasında değişmektedir.

En İyi Canva Alternatifleri makalemize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

En İyi Canva Alternatifleri

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi isimli makalemize aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi

Podcastler ile İngilizce Öğrenmek makalesi için :

Podcastler ile İngilizce Öğrenmek

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish