2022 Yılında 100x Yapacak En İyi 5 Kripto Para

02.06.2022
77
Okuma Süresi: 7 dakikalar
A+
A-

Reddit topluluğu tarafından da desteklenen bu kripto paralar son trendlere göre belirlenmiştir. Bu yazımızda 2022 Yılında 100x Yapacak En İyi 5 Kripto Para hakkında bilgi vereceğiz.

Biliyorsunuz ki Reddit topluluğu Doge Coin ve Gamestop da inanılmaz işler başardı. Kısaca Reddit’e değinecek olursak, Reddit’de insanlar belirli kripto paralar, koinler, tokenler, hisse senetleri veya NFT’ler hakkında fiyat tahminlerin verildiği, yatırım tavsiyesi için en güvenilir forum haline geldi. Hatta dünya çapında bu konuda kitlesel hareket edebilen ve fiyatları inanılmaz derecede yükseltebilen en büyük topluluğa sahip bir internet sitesidir.

Ayrıca kripto paralara yatırım yapmaya yeni başlayacak küçük yatırımcı iseniz burada bir çok faydalı tavsiyeler bulabilirsiniz. Burada deneyimli traderler, yatırımcılar bulabilir siz de kar elde etmek için yeni stratejiler öğrenebilirsiniz.

Biz de bu makalemizde Reddit topluluğu tarafından yatırımcılarına büyük karlar getirecekleri umuduyla desteklenen ve 2022 yılında 100 katı kazandırabilecek kripto paralardan bahsedeceğiz.

Kripto Paralar

Usuldendir. Her zaman kripto para satın almadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz ayrıca bu listedekiler yatırım tavsiyesi değildir. Ve bu coinlere yatırım yapmayı düşünüyorsanız lütfen sizi üzmeyecek miktarlarda alım yapınız.  

İşte 100x yapması beklenen koinler;

Lucky Block (LBLOCK)

Defi Coin (DEFC)

Ripple (XRP)

Shiba Inu (SHIB)

Terra Classic (Lunc)  (Bir haftada %99,999 değer kaybettiğini unutmayın ve  çok dikkatli olun!)

1. Lucky Block (LBLOCK) ($0.001758)Reddit topluluğu tarafında en popüler ve en iyi kripto para olarak görülüyor.

LBLOCK

LBLOCK, Reddit’e göre şu anda satın alınabilecek en iyi kripto para. Lucky Block, uzayda devrim yaratmak isteyen bir blockchain oyun platformudur. Oyun dünyasında adaleti ve şeffaflığı sağlamak için blockchain teknolojisini kullanır. Ayrıca bu kripto para Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine kuruludur.

Ocak 2022’nin sonlarında kripto borsalarında listelenmeye başladı. İlk yatırımcıları 10x yani %1000’in üzerinde bir kar yakaladı. Ancak Reddit topluluğuna göre daha gidecek çok yolu var.

Ayrıca, Lucky Block Reddit grubu, kripto para fiyat tahminlerini tartışan ve sürekli büyüyen devasa bir Telegram topluluğuna sahiptir. Bu projenin birçok kişi tarafından desteklendiğini gösteriyor.

2. Defi Coin (DEFC) ($0.3042)  DeFi alanında satın alınabilecek en iyi kripto paralardan biri

Şu anda Bitmart ve Pancakeswap’ta 0.30 dolar civarında işlem görüyor. DeFi Coin’in, Binance Akıllı Zincir (BSC) tabanlı, merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olan DeFi Swap’ın kendi tokeni olduğunu bilmelisiniz. DeFi Coin, Mayıs 2021’de piyasaya sürüldü. Fiyatı sadece birkaç saat içinde neredeyse %300 arttı. Periyodik olarak coin adetinde yakıma gidildiği için sadece bu bile uzun vadede fiyat artışlarına yol açacaktır. Halihazırda 5000’den fazla üyesi olan Reddit grubuna katılabilir ve diğer DeFi tutkunlarıyla sohbet edebilirsiniz.

Defi coini bir çok yerde kullanabilirsiniz. Stake yapmanıza, bahis oynamanıza ve hatta faiz ödemeleri kazanmanıza imkan tanır. DeFi Swap ekosisteminin bir parçası olan DEFC’yi de ödül olarak kazanabilirsiniz. DeFi Coin’in bir başka avantajı da, sadece coini tutarak pasif bir gelir elde etmenizdir.

3. Ripple (XRP) ($0.39) Reddit’in en fazla desteklediği sahip kripto para.

Birçok yatırımcı, Ripple’ın kendilerine çok büyük karlar getirecek kripto dünyasının gizli elmaslarından biri olduğuna inanıyor ve büyük umutları var. 2022 Haziran başı itibariyle fiyatı  0,39 dolar. Beklentiler 2022 sonunda 1,90 dolar civarında 2023 yılında ise 3 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Nedeni ise mevcut ödeme sistemlerine uygun bir alternatif sağlayan Ripple ağı nedeniyle fiyatının bu kadar yükseleceği düşünülüyor. Reddit topluluğunda ise bu fiyatların çok daha üstüne çıkabileceği düşünülüyor.  

4. Shiba Inu (SHIB) ($0.00001060)  Büyük bir topluluğa sahip bir meme coin.

Coinmarketcap verilerine göre, Shiba Inu 2021’deki en popüler meme coin Mayıs 2021’de tanıtıldı ve yatırımcılarına sadece birkaç ayda 40 kat kazandırdı.

Shiba Inu’nun Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir bu nedenle çok fazla bir özelliği yoktur. Sadece pasif gelir veya stake edilebilirler. Üreticileri kendi blok zincirleri Shibarium’u oluşturmaya hazırlanıyorlar. Bu özellik, SHIB sahipleri ve kullanıcıları için daha düşük gas fee gibi yeni özellikler sağlayacaktır ve değerinin artmasını sağlayacaktır.

5. Terra Classic (Lunc) ($0.00009639) Terra ekosisteminin yeni coini

Terra, çeşitli amaçlara hizmet eden bir coindi. LUNA, Mayıs ayında en yüksek fiyatı olan 116.41$’a ulaştı ve sonra yüzde 99,9999 değer kaybederek 0,001$ ın da altına düştü bu tarihte görülmemiş bir düşüştü. Terra’nın sahipler ise şimdi Terra Classic olarak yeniden piyasaya çıktılar kısaltması da LUNC ve değeri çok düşük($0.00009639). Her şey tersine dönebilir mi yeniden 100 dolar olması imkansız ama ekip eğer düzenli coin yakarsa piyasanın güvenini yeniden kazanmayı başarırsa tekrar 0,01$ hatta 0,10 $ olması imkansız değil. Bu da sizi 100$ bile yatırsanız 100x hatta 1000x kazandırıp milyoner yapmaya yeter.

En İyi Kripto Analiz Siteleri makalemize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Yatırımcılar İçin En İyi Kripto Analiz Siteleri

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Freelancer Siteler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Siteler

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi isimli makalemize aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları isimli makalemiz:

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish