2022 Yılında Oyun Oynayarak Para Kazanabileceğiniz En İyi Mobil Uygulamalar

12.06.2022
45
Okuma Süresi: 4 dakikalar
A+
A-

Cep telefonunuzdan oyun oynayarak hem eğlenip hem para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu yazımızda sizinle 2022 Yılında Oyun Oynayarak Para Kazanabileceğiniz En İyi Mobil Uygulamalar ‘ı paylaşacağız.

Bu uygulamalar belki sizi zengin etmeyecek ama sunduğu fırsatları değerlendirirseniz kesinlikle ek gelir sağlayabilirsiniz. Oyun oynayarak para kazanmak isterseniz bu uygulamalara mutlaka göz atmanızı öneririz.

Mistplay

Mistplay, 2015 yılında Kanadalı bir girişimci tarafından geliştirilen oyun uygulamasıdır. Oyun oynayarak para kazanma mobilden sağlayan ve Google Play’den indirebileceğiniz binlerce oyun olan bir uygulamadır. Uygulamayı indirdikten sonra oyun oynayarak puan kazanırsınız ve bu puanları Visa, PayPal, Amazon ve Google Play hediye kartlarıyla değiştirip gelire dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Mistplay‘de önemli gelir elde edebileceğiniz birçok aylık yarışma bulunmaktadır. Mistplay, bugüne kadar oyunculara yaklaşık 18 milyon dolar ödeme yapılmıştır.

Swagbucks

Swagbucks, basit görevleri tamamlayarak para kazanabileceğiniz en popüler çevrimiçi platformdur. Swagbuck kurucuları aynı zamanda InboxDollars ve MyPoints sitelerinin de sahibidir. Bu yüzden güvenilir bir platformdur. Ancak uygulama üzerinden değil web sitesi üzerinden görevleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hesap oluşturdğunuzda 5 dolar kazanırsınız sitede verilen görevleri yaparak ödüller kazanmaya devam edersiniz oyun oynamak da bunlardan biri. Swagbucks, PayPal, Amazon, Walmart da 5 dolardan başlayan kazançlarını kullanabilirler. Swagbucks’a göre bugüne kadar kullanıcılara yaklaşık 175 milyon dolar ödeme yapılmış. Mistplayın yaklaşık 10 katı.

Skillz Games

Skillz, bir mobil oyun platformudur. Eğer yüksek kazanç sağlamak isteyen rekabeti seven bir gamersanız Skillz tam size göre. Skillz,  günlük 5 binden fazla yarışmanın düzenlendiği ve her ay yaklaşık 10 milyon dolardan fazla ödül dağıtılan bir platform

Sitenin en popüler mobil oyunları; Blackout Bingo, Pool Payday, Solitaire Cube.

AppStation

Bu oyun uygulamasında, aksiyon, korku, strateji, bulmaca ve arcade gibi çok çeşitli kategoride oyunlar bulunmaktadır. Uygulamayı yükledikten sonra, oynadığınız her oyun için jeton kazanırsınız daha sonra bu jetonları Steam hediye kartları,  Xbox, Google Play gibi diğer hediye kartlarına dönüştürerek harcayabilirsiniz.

Cashyy

Cashyy, Google Play Store’dan indirilebilen oyun uygulamasıdır. Oyunu indirip hesap oluşturduktan sonra oyunlara ve  diğer  görevlere katılabilir. Bu görevlerden kazandıklarınızı Amazon, Google Play, PlayStation gibi çeşitli hediye kartları aracılığıyla harcayabilirsiniz. Cashyy’de bulmaca, arcade, strateji  ve aksiyon gibi çeşitli kategorilerde oyunlar bulunmaktadır.

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi isimli makalemize aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

2022 Epic Games Store Ücretsiz Oyun Listesi

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları isimli makalemiz:

En iyi Ücretsiz Steam Oyunları

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Freelancer Siteler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Dövizle Çalışabileceğiniz En İyi Siteler

iOS 16 ile Gelen En Yeni Özellikler isimli makaleye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

iOS 16 ile Gelen En Yeni Özellikler

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 yorum

Henüz yorum yapılmamış.

tr_TRTurkish